Kniha návštěv

Upozornění: Všechny příspěvky s vulgárními výrazy jsou mazány, tak na to pamatujte, ať se to tady nezvrhne...

Tom

Byl jsem tu! I po letech dobrý

Blanka

Ahoj Míšo,
tvůj blog je první, který jsem zhltla úplně celej a chvílema se u něj parádně pobavila. Doufám, že v psaní budeš brzo pokračovat dál, ať víme jak se ti daří.
Opravdu pěkný čtení a nádherný fotky, dobrá práce!
P.S. Napadlo tě, že Lukáš odjel proto, aby sis tu z něho pořád nemohl utahovat? :D ;) :D

Michal

Nazdar kamaráde :-) No ono to nedopadlo tak nějak žádné Velikonoce... :-) letos bohužel beze mě, ale za rok s o to větším nasazením... :-)

misak

Čus kamo, máme s tebou počítat na velikonoce?? Doufám, že se zucastnis, když to minule nějak nedopadlo??

Michal

Ještě jsem to nezabalil, jenom nějak nebyla příležitost k aktualizaci... Během příštího týdne to snad napravim... :-)

Milan

Ahoj Michale, už dlouho žádná aktualizace, snad si to neodpískal psaní blogu, byla by to škoda. Nemohl jsem se dočkat infa jak se daří na třešních.

Michal

To je taky fakt s těma holkama... :-D Ostudu snad nedělám, zas tolik teda... Jinak dík že ses ozval... A díky za příspěvek i Petrovi, i když nevim, o jakýho Petra se jedná, znám jich docela dost... :-)

Petr

I když se zpožděním tak přece jen jsem dnes dočetl všechny články tak koukej psát další člověk se tady u toho příjemně baví;)

Mrnous

Nazdar kamarade, na co ty si rozděluješ holky, prosím tě :-). Máš to pěkně udělaný, tak tam nedělej ostudu. Měj se fajn

Michal

Ahoj :-) díky za příspěvek :-) Úplně v klidu, holky jsme si předem rozdělili na exotické (pro mě) a neexotické (pro něj), abysme předešli hádkám, takže ke konfliktům není důvod a můžeme si pomáhat :-)

Evička90

Ahoj Míšo, máš moc krásný blog. Čteme ho poctivě a s napětím očekáváme další příspěvky. Doufám, že se nehádáte a že si pomáháte, jak Ti kladla na srdce maminka :) Pa :)

Michal

Nazdar parťáku, škoda, že letos musim zimní Nedamoff vynechat. Místo v kiosku u kamen bylo hodně lukrativní... Jo je mi to jasný jak to bude probíhat, určitě to bez nás zvládnete a příští ročník už snad pojedeme v plný síle... :-) Jinak jsem rád, že to sleduješ a ještě jednou díky, že jste dorazili na rozlučkovou party. Až bude nějaká uvítací, tak na ní snad vydržim dýl. Tak se měj a pozdravuj Pražáky :-)

OVAREK

Nazdar snowboardový parťáku,tak si tady pošmakuju nad tvým blogem,super máš to hezky propracované,díky tomu nemusím letět na Zéland a všechno si tady přečtu a podívám se jak to tam vypadá :-) no a ušetřené peníze za letenku holt promlasknu v kiosku na snowweekendu,letos to je slabší,Ruda nejede,Pavel nejede......ty nejedeš........no,ale p.Čápíček a Radeček jedou takže tam toho řeziva letos zbude na každého dost(ostatně jako každý rok)
Tak se měj a pozdravuj domorodce sir LEXX OVARSON

Michal

Na skypu jsem jako richtric. Tak mi tam napiš a dohodnem nějakej přijatelnej čas, ten posun je zrádnej a v rozumnou dobu pro Čechy na internetu moc nejsem... :-) 

Tonda

Ahoj Michale, prosím pošli mi kontakt na Skype abychom mohli někdy pokecat. Měj se fajn, zatím čau.

Michal

Zdar Mišáku, jako hodně úsměvnej den byl včera, za chvíli k tomu něco napíšu..

misak

Zdar kamo, sleduju te, čekám na nějakou první pořádně úsměvnou historku, dle tvých zvyklostí.

Vložit příspěvek do knihy

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Image CAPTCHA
Zadejte znaky, které vidíte na obrázku